Foto's en uitslagen Koningsdag

Klik op de onderstaande links voor de foto’s gemaakt door Caroline Abbink
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.946668112044049.1073741875.270620372982163&type=1
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.946662565377937.1073741874.270620372982163&type=1
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.946658908711636.1073741873.270620372982163&type=1

UITSLAGEN:

 
Versierde fietsen
1. Melissa Hulscher
2. Britt Verhaak
3. Evi Rovers
Zeskamp
Groep 3 t/m 5
1. Jinthe Akkerman
2. Thom Asveld
3. Noor Groenenboom
Groep 6 t/m 8
1. Tijn Kuite
2. Kasper Straatman
3. Kiki Timmers
Vogelschieten
Senioren 17 jaar en ouder
Schutterskoning: Freddie Annink
Snavel: Rene-Jan Oldenhof
Linkervleugel: Willemien Stokkers
Rechtervleugel: Martijn Boshuis
Staart: Bart Stokkers
Jeugd 12 t/m 16 jaar
Schutterskoning: Daan Weterholt
Snavel: Pelle Wermer
Linker vleugel: Sophie Siebers
Rechter vleugel: Youri Schuilenberg
Staart: Tim Poodt
Fietspuzzeltocht
17 jaar en ouder
1. v.d. Loo en Asveld
2. Marjon Dijks/Johan & Amelie Nijhuis
3. Fam. T. Hassink
Jeugd 12 t/m 16 jr
1. Supergirls
Trimloop
1 km kidsrun meisjes
1. Noor Groenenboom
2. Mijs Roessink
3. Sophie den Held
1 km kidsrun jongens
1. Stijn Bloemendaal
2. Tim Kok
3. Quint te Lindert
2,5 km dames
1. Sem Austermann
2. Sophie Siebers
3. Femke Beugelink
2,5 km heren
1. Stan Weterholt
2. Tjeerd Overbeek
3. Siep Roessink
5 km dames
1. Aukje Bentvelsen
2. Rianne Vossens
3. Moniek Roe of Rohé
5 km heren
1. Henk-Jan Baltink
2. Martijn Boshuis
3. Maurits Heinen
Best geklede groep: de Dinosaurussen
Rondvlucht: Henk-Jan Baltink, Joep Timmers, Evi Rovers
 

Koningsdag 2014

UITSLAGEN KONINGSDAG 2014

Versierde fietsen:
1. Christiaan Hulscher
2. Tom Roose
3. Lana Winkelhorst
21
Trimloop kidsrun:
Jongens:                                             Meisjes:
1. Marijn Klein Poelhuis                        1. Sophie Den Held
2. Siep Roessink                                 2. Myrle Middelbos
3. Dion Morsink                                   3. Mijs Roessink
Trimloop 2,5 km:
1. Mats Klein Poelhuis
2. Bram de Buck
3. Bram Klein Poelhuis
Trimloop 5 km:
Heren:                                                 Dames:
1. Tom van der Laan                            1. Hasse Keulstra
2. Coen Swidde                                   2. Jolein de Buck
3. Maurits Heinen                                3. Aukje Bentvelsen
Teamprijs trimloop:
D1 BSC- Unisson
2014 puzzeltocht
Fietspuzzeltocht:
17 jaar en ouder:                                   t/m 16 jaar:
1. Fam. Asveld                                    1. Cindy en Danique
2. Wim en Ammelie Nijhuis                   2. Hanne, Anneroos en Lynette
3. Fam. Esendam
Vogelschieten:
Senioren 17 jaar en ouder:                     Junioren t/m 16 jaar:
Schutterskoning: Tom Nijhuis                  Schuttersprins: Ruben Wiebing
Snavel: René Oldenhof                       Snavel: Luuk Weterholt
Vleugel links: Henri Ansink                  Vleugel links: Coen Swidde
Vleugel rechts: Gijs Ludden                  Vleugel rechts: Axel RoozeboomS
Staart: Wim Nijhuis                             Staart: Ruben Wiebing
Rondvlucht:
Vincent Venerius, Daan van Offenbeek, Wilbert Mandemaker
26
Bent u benieuwd naar mooie foto’s die de hele dag door Roelant Lawerman en Edith Howard zijn gemaakt?
Kijk dan op onze facebook pagina: www.facebook.com/stichtingoranjecomiteboekelo
Koningsdag 2014 (uitgebreid verslag van deze prachtige dag).
Het Oranje Comité Boekelo
 
 

Koninginnedag 2013 in Boekelo

Programma Koninginnedag 2013

Fotoreportage gemaakt door Edith Howard

Uitslagen:

 
Versierde fietsen:
1. Jorrik Hulscher
2. Pepijn Dinkla
3. Pim van Offenbeek
Trimloop 2 km:

Jongens:                                 Meisjes:
1. Bram Klein Poelhuis           1. Wieke Swidde
2. Marten Schartman              2. Renske Haafkes
3. Stan Weterholt                    3. Hanne Hassink
Klik hier voor de volledige uitslag 2 km 2013
Trimloop 5 km:
Heren:                                     Dames:
1. Pim Ratering                       1. Janerie Froberg
2. Peter Winters                      2. Atty Hassink
3. Gijs vd Velde                       3. Ingrid Kaal
Klik hier voor de volledige uitslag 5 km 2013 
Trimloop 10 km:
Heren:                                     Dames:
1. Arie Froberg                        1. Erna Lankhorst
2. Frank Hering                       2. Hermien Jacobs
3. Jan Lammers
Klik hier voor de volledige uitslag 10 km 2013
Fietspuzzeltocht:
18 jaar en ouder:                     t/m 17 jaar:
1. Fam. Hassink                      1. Teun vd Velde en Bart vd Meulen
2. Wassink-Keen                    2. Thijs Nibbelink
3. Fam. G. Waanders 3. Pim en Tom Kolthof en Jarrik
Vogelschieten
Senioren 17 jaar en ouder:                             Junioren t/m 16 jaar:
Schutterskoning: Jaap ter Wengel                 Schuttersprinses: Britt Been
Snavel: Nico Nibbelink                                    Snavel: Coen Swidde
Vleugel links: Harry Arends                             Vleugel links: Mats Wermer
Vleugel rechts: Herman Vossebeld                Vleugel rechts: Bart vd Meulen
Staart: Collette Rijk                                         Staart: Fleur Lassche
Zeskamp
Groep 6 t/m 8:             Groep 3 t/m 5:
1.  Fabienne Haafkes              1. Jasmijn Slot
2.  Hanne Hassink                   2. Bram vd Loo/Tessa Oude Groen
3.  Bram Klein Poelhuis         
Rondvlucht:
Hans van Uitert, Carry Hilbink, Wilbert Mandemaker
(zie verslag onderaan deze bladzijde)
Prijsuitslag ballonnen
1e prijs:  Emma Sak                   579,2 km
2e prijs:  Tom Roose                   175,1 km
3e prijs:  Bram Klein Poelhuis       117,5 km
Verder zijn onderstaande kaartjes teruggestuurd:
Sem                                          116,5 km
Eloïse van Rees                          105,3 km
Mart Muller Kobold                        41,5 km
Verslag rondvlucht:
30 april 2013. “Ik heb iets gewonnen” meld Carry in een berichtje. “Wat dan?”
“Weet ik nog niet.” Even later bleek de gewonnen prijs een rondvlucht te zijn en die moest plaatsvinden op vrijdag 10 mei. Op die dag togen wij naar Stadtlohn, waar de jet van Fred Goosen stond. Na wat twijfel besloot Carry niet mee te gaan en mocht Natascha mee. Eerst richting Haakbergen, 2x over Boekelo, toen naar Enschede, Hengelo, Beckum en Delden. Vervolgens teruggevlogen naar Duitsland waar we onder het genot van een drankje nog wat hebben nagepraat. Oranjecomité en Fred: geweldig bedankt voor de fantastische ervaring.
 
 

 

 
 
 

 

 

 

Kerstmarkt 2010


voor meer foto’s van de kerstmarkt 2010 (door André Mondria)
klik hier